Március 15-18. között került megrendezésre a Cseh Nemzetközi Bajnokság, ahol öt pécsi
játékos is megmutathatta tudását. Az első versenynapon Szerecz Márton játékát láthatták a
nézők, egy három szettes meccsen maradt alul Luke Pearce-szel szemben. Pénteken a főtábla
következett, ahol a maradék négy játékos is pályára lépett. Krausz Gergely Jan Louda-t
izzasztotta meg egy kiélezett meccsen, de sajnos nem sikerült felülkerekednie a cseh fiún.
Kőrösi Ágnes egy litván lányt győzött le, habár eleinte sok hibával játszott, a szettek végén
sikerült koncentrált játékkal és kellő higgadtsággal beütnie az utolsó pontot. Gonda Daniella
egy cseh lányt utasított maga mögé, erre a meccsre is az apró hibák voltak jellemzők, de a
hidegvér a döntő pillanatokban megtette a hatását. Kis szünet után megint a lányok
melegíthettek, hogy a 16 között is vívjanak egy nagy csatát. Ági Ronja Stern ellen küzdött
hatalmasat, többször úgy tűnt, hogy a meccs a markában van, de a döntő szituációkban sajnos
a svájci lány bizonyult jobbnak. Daniella ellenfele Ayla Huser volt, aki magabiztos játékával
az első szettben simán verte játékosunkat, a második szettben azonban Daniella még vezetett
is, de nem sikerült a bravúr, a papírforma érvényesült. Az utolsó reményünk a női párosban
lehetett, ahol Bukoviczki Nikoletta és Gonda Daniella volt érdekelt, egy dán női párossal
hozta össze őket a sorsolás. A lányok ki-ki meccset játszottak, de sajnos három szettben ők